За връзка с нас:          0899 190 067

Меню
Меню


Сладко и солено от ИТАЛИЯ

Ringo CACAO бисвити туба 165 гр
3,99 лв.
Бисквити Balocco Zuppole 700 гр
SALE
- 10.92%
5,79 лв.6,50 лв.
Бисквити Balocco Mondine 700 гр
SALE
- 10.92%
5,79 лв.6,50 лв.
Селекция бисквити Minivoglie 300 гр
6,40 лв.
Продукта не е наличен
Бутер хапки Bocconcini con crema ai Limoni di Sicilia 100 гр
3,90 лв.
Продукта не е наличен
Бутер хапки Bocconcini di LAMPONI 90 гр
SALE
- 7.95%
3,59 лв.3,90 лв.
Сладки бутер хапки M. Vicenzi с какао 100 гр-Copy
SALE
- 7.95%
3,59 лв.3,90 лв.
Panettone Balocco Traditionalе 1000 гр
20,00 лв.
Продукта не е наличен
Сухи пасти Balconi Mix Max CHOCO MILK 350 гр
SALE
- 12.46%
4,99 лв.5,70 лв.
Продукта не е наличен
Сухи пасти Balconi Mix Max ORANGE 350 гр
5,70 лв.
Продукта не е наличен
Крем плитка с яйчен крем и стафиди 300 гр
5,80 лв.
Продукта не е наличен
Крем плитка с яйчен крем и шоколадови капки 300 гр
5,80 лв.
Продукта не е наличен
Руло Gecchele Cioccolato Bianco 300 гр
3,90 лв.
Продукта не е наличен
Руло Gecchele Gusto Amaretto 300 гр
3,90 лв.
Продукта не е наличен
Кексчета с млечен крем Beniamino al Latte 250 гр
SALE
- 22.44%
3,49 лв.4,50 лв.
Продукта не е наличен
Кексчета със сладко от череши Beniamino Ciliegie 250 гр
SALE
- 22.44%
3,49 лв.4,50 лв.
Продукта не е наличен
Кексчета с лимонов вкус Beniamino Limone 216 гр
SALE
- 22.44%
3,49 лв.4,50 лв.
Продукта не е наличен
Плодова тарта Gecchele all'Albicocca 350 гр
5,10 лв.
Продукта не е наличен
Кекс Gecchele Zuccherata 400 гр
5,50 лв.
Продукта не е наличен
Кекс Gecchele Bicolore 400 гр
5,50 лв.
Продукта не е наличен
Кекс Gecchele al Limone 400 гр
5,50 лв.
Продукта не е наличен
Коледен сладкиш Melegatti Pandoro Originale 990 гр
20,00 лв.
Продукта не е наличен
Панетоне Balocco MAXICIOK Hazelnut 800 гр
Препоръчан
Коледен сладкиш Balocco MAXICIOK Pistacchio e Nocciola 800 гр
25,00 лв.
Продукта не е наличен
Коледен сладкиш Balocco Pandoro MAXICIOK Double 800 гр
Препоръчан
Руло Gecchele Frutta 200 гр
3,40 лв.
Продукта не е наличен
Руло Gecchele Cappuccino 300 гр
3,90 лв.
Продукта не е наличен
Сухари Mulino Bianco Dorate 630 гр
7,90 лв.
Конфитюр Zuegg Pesche 320 гр
5,90 лв.
Черен шоколад NOVI Nero 70% Lime e Menta 75 гр
3,90 лв.
Продукта не е наличен
Фин млечен шоколад NOVI Intenso Al Latte 100 гр
3,10 лв.
Продукта не е наличен
Фин черен шоколад NOVI с лешници 100 гр
3,10 лв.
Продукта не е наличен
Черен шоколад NOVI Nero 70% Arancia e Mandorle 75 гр
3,90 лв.
Продукта не е наличен
Черен шоколад NOVI Nero 70% какао 75 гр
3,90 лв.
Продукта не е наличен
Черен шоколад NOVI Nero 80% какао 75 гр
3,90 лв.
Продукта не е наличен
Бисквити с крем от лимони M. Bianco 200 гр
4,50 лв.
Продукта не е наличен
Бисквити със сладко от кайсии M. Bianco 200 гр
4,50 лв.
Продукта не е наличен
Конфитюр от кайсии Santa ROSA Light 260 гр
5,20 лв.
Продукта не е наличен
Конфитюр от череши Santa ROSA 350 гр
4,80 лв.
Продукта не е наличен
Сравнение на продукти
Нашият онлайн магазин използва така наречените „Бисквитки“ Научете повече за нашата политика за поверителност и нашата политика за Бисквитки